<

مرکز پژوهش متالورژی رازی، مرکز پژوهشی برتر وزارت صنعت، معدن و تجارت



  مرکز پژوهش متالورژی رازی

مرکز پژوهش متالورژی رازی در ارزیابی مراکز پژوهش های صنعتی و معدنی کشور از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مرکز پژوهشی صنعتی و معدنی برتر شناخته شد.
در دهمین جشنواره پژوهش و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت سال 1400، مرکز پژوهش متالورژی رازی برای ششمین سال پیاپی به‌عنوان رتبه‌ برتر در میان مراکز پژوهش‌های صنعتی و معدنی کشور برگزیده شد.
و به مناسبت روز صنعت در هفته پژوهش، طی مراسمی در روز دوشنبه 22 آذر 1400 با حضور معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران محترم این وزارتخانه و بسیاری از مسئولین بلندپایه و مدیران برجسته، از منتخبین این حوزه تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد جناب آقای مهندس یحیی جافریان، مدیرعامل مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان نماینده انجمن مراکز پژوهشی بخش صمت و به عنوان یکی از سخنرانان اصلی درباره "جهان VUCA و عوامل موفقیت کسب و کار در این جهان " به ایراد سخن پرداختند.
این مرکز از سال 1393 پروانه‌ تأسیس مرکز پژوهش‌های صنعتی و معدنی در زمینه « شناسایی و انتخاب مواد، ریخته گری و خوردگی و پوشش » را از این وزارتخانه دریافت نموده و در این حوزه به فعالیت می پردازد.
این موفقیت بزرگ را به همه ذینفعان مرکز پژوهش متالورژی رازی تبریک می گوییم و امیدواریم بتوانیم گام های بزرگتری در راه رشد و تعالی ایران عزیز برداریم.

مشاهده لوح دانلود فایل جهان VUCA و عوامل موفقیت کسب و کار در این جهان




تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top