e ماموریت، چشم انداز، ارزش ها و اهداف <

آنلاين:18     چاپ

ماموریت، چشم انداز، ارزش ها و اهداف

ماموریت مرکز پژوهش متالورژی رازی

ماموریت، چشم انداز، ارزش ها و اهداف

ماموریت ما، انجام پژوهش، توسعه، آموزش و ارائه خدمات در حوزه مهندسی مواد است. این ماموریت با اجرای پژوهش، توسعه، آموزش و ارايه خدمات در زمینه فلزات، پلیمرها، سرامیک ها،كامپوزيت ها، نانو مواد و مواد پيشرفته تحقق می یابد. حیطه فعالیت ما تامین نیازهای داخلی ایران است و همزمان از فرصت حضور در بازار جهانی استقبال می کنیم. مشتریان ما شرکت هایی هستند که به هر شکل ممکن با علم و مهندسی مواد مرتبط می شوند. قصد نهایی ماموریت ما، خلق ارزش برای همه ذینفعان و توسعه پایدار برای کشورمان ایران است.

چشم انداز مرکز پژوهش متالورژی رازی

چشم انداز ما، مطرح شدن به عنوان یکی از برترین شرکت هایی است که در حوزه علم و مهندسی مواد به امر پژوهش، توسعه، آموزش و ارائه خدمات اشتغال دارند.

ارزش های مرکز پژوهش متالورژی رازی

1- مشتریان

- ارائه خدمات و محصولات با کیفیت عالی
- ایجاد ارتباط تنگاتنگ و عمیق
- درک نیازها و خواسته های حال و آینده آنان
- ایجاد حس مسئولیت و پاسخگویی در قبال آنان

2- سیسستم ها و فرایندها

سیستم ها و فرایندهای کارا، اثربخش و مبتنی براستانداردهای ملی و بین المللی و قوانین و مقررات، جاری کننده خط مشی ها، راهبردها و تصمیمات سازمان در دستیابی به نتایج درخشان وخلق ارزش های پایدار برای ذینفعان هستند. ایجاد، یکپارچه سازی، حفظ و بهبود مستمر سیستم ها و فرایندهای مرکز پژوهش متالورژی رازی، یکی از اصلی ترین ارزش های ما است.

3- کارکنان

کارکنان مرکز پژوهش متالورژی رازی مهمترین سرمایه های مادی و معنوی ما هستند. با کسب مشارکت، تفویض اختیار، توانمندسازی، ترویج نوآوری و خلاقیت و ایجاد حس مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و جامعه، فضای کاری مملو از آرامش، جذابیت، بهره وری، خلاقیت، نوآوری، ایمنی و اعتماد خلق می کنیم تا ما را در دستیابی به چشم انداز و اهداف یاری رساند.

4- ثروت آفرینی

آفرینش ثروت های مادی، معنوی و کسب سود عادلانه با رعایت خط مشی اخلاقی شرکت، موفقیت ما را در سفر تعالی تضمین می کند و باعث کارآفرینی، رشد و گسترش کسب و کار و خلق ارزش های پایدار برای همه ذینفعان خواهد شد.

5- فرهنگ سازمانی و اخلاق مهندسی

ترویج فرهنگ تعالی و پایبندی به اخلاق مهندسی، یکی ‌از ارزش‌های اساسی سازمان ما است. با تبلیغ، ترویج و اجرای خط‌مشي اخلاقی سازمان و پایبندی به محتوای آن در فعالیت های روزمره ، در جهت دستیابی به چشم انداز و اهداف تعیین شده حرکت مي‌كنيم.

6- دانش و فناوری

دستیابی به دانش و فناوری های نو، سازمان ما را در حرکت به سوی تعالی توانمند می سازد. با مدیریت خلاقانه این منابع، محصولات و خدمات خود را سریع تر، بهتر، ارزان تر و آسان تر به مشتریان ارائه می کنیم و برای همه ذینفعان نتایج درخشان و ارزش های پایدار خلق می نماييم.

اهداف بلند مدت در مرکز پژوهش متالورژی رازی

1. ایجاد محیطی سرشار از سلامتی، آرامش، انگیزه، نشاط، امنیت و عشق به کار
2. ایجاد ارزش‌های متوازن و پایدار برای همه ذینفعان
3. قرار گرفتن در مجموعه مراکز پژوهشی برتر جهان
4. تبدیل شدن به سازمانی یادگیرنده و یاددهنده
5. افزایش سهم بازار، رشد فروش و رشد حاشیه سود

اهداف کوتاه مدت (6 ماهه) در مرکز پژوهش متالورژی رازی

1. انجام صحیح و دقیق فعالیت ها QP
2. انجام بهنگام و طبق تعهدات فعالیت‌‌های جاری مرکز پژوهش متالورژی رازی DP
3. بهبود مستمر و دستیابی به بودجه تعهد شده BP
4. ساماندهی محیط کار HKP
5. کاهش حوادث و بیماری‌های شغلی HSEP

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top