e سمینارهای مرکز پژوهش متالورژی رازی <

سمینارهای مرکز پژوهش متالورژی رازی

ششمین نشست کار گروه تخصصی دستگاه های پرتو X

نشست کار گروه تخصصی دستگاه های پرتو ایکس شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو به میزبانی
مرکز پژوهش متالورژی رازی در تاریخ چهارم بهمن ماه سال 1396 با حضور 44 نفر از نخبگان این رشته برگزار گردید.

مشاهده آلبوم تصاوير

همایش مدیران صنایع نیروگاهی و نفت و گاز پتروشیمی در مرکز پژوهش متالورژی رازی

  همایش مدیران صنایع نیروگاهی و نفت و گاز پتروشیمی در مرکز پژوهش متالورژی رازی

روز یکشنبه مورخ 95/11/24 همایشی با حضور تعدادی از مدیران صنایع نیروگاهی و نفت و گاز پتروشیمی در زمینه مباحث مربوط به بررسی علل تخریب و تخمین عمر باقیمانده با حضور دکتر احمد شیبلی مدیر عامل شرکت ETD برگزار گردید. در این همایش ضمن معرفی توانمندی های مرکز پژوهش متالورژی رازی و شرکت ETD مطالبی درباره ی مباحث مربوطه از طرف مدیران مرکز و دکتر احمد شیبلی برای حاضرین ارایه گردید.

مشاهده آلبوم تصاوير

گردهمائی کارشناسان صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و صنایع پالایشگاهی در مرکز پژوهش متالورژی رازی

 گردهمائی کارشناسان صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و صنایع پالایشگاهی در مرکز پژوهش متالورژی رازی

سمینار مرکز متالورژی رازی با محوریت خوردگی، بررسی علل شکست و تخمین عمر باقیمانده در روز سه شنبه 7 مهرماه 1394 با حضور میهمانانی از حدود 20 شرکت فعال در حوزه نفت و گاز، پتروشیمی و صنایع پالایشگاهی برگزار شد. این مراسم از ساعت 9.45 صبح در اتاق کنفرانس مرکز پژوهش متالورژی رازی رسما آغاز گردید و علاوه بر سخنرانی هایی که با موضوعات : شکست _ خوردگی در صنایع ، آزمون های پژوهشی ارزیابی و روش آزمون پژوهشی _ بررسی علل تخریب و عمر باقیمانده قطعات صنعتی _ آینده فناوری ارایه شد، میهمانان این سمینار در طی بازدید 2 ساعته از نزدیک با آخرین تجهیزات و دستگاه های آزمون پژوهشی آزمایشگاه های مرکز پژوهش متالورژی رازی آشنا شدند. این سمینار یکروزه در ساعت 16عصر روز هفتم مهرماه با جلسه پرسش وپاسخ و قدردانی از حضور مدعوین محترم خاتمه یافت.

مشاهده آلبوم تصاویر

همایش فصل پاییز مرکز پژوهش متالورژی رازی

همایش فصل پاییز مرکز پژوهش متالورژی رازی

روز دوشنبه 95/07/12 همایشی با حضور مدیران، روسا و کارشناسان شرکت‌های همکار در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار شد. در بخشی از همایش شرکت کنندگان از امکانات مرکز بازدید به عمل آورده و در مورد توسعه همکاری‌های فیمابین گفتگوهای اثربخشی صورت پذیرفت. در بخش‌های دیگر همایش در مورد خدمات مرکز و موضوعات مدیریتی مطالبی برای حضار ارایه گردید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top