یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
اطلاعیه های مهم
خط

مرکز پژوهش متالورژی رازی، شرکت سهامی خاص، سازمانی خصوصی است که در زمینه علم، مهندسی و فناوری مواد به فعالیت‌های پژوهشی – خدماتی و آموزشی می‌پردازد.
حوزه‌های پژوهشی – خدماتی این مرکز شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک‌ها، مواد معدنی، مواد پیشرفته، مواد نو، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی است.

در کنار فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی، این مرکز ارایه دهنده خدمات پژوهشی – آزمایشگاهی و مشاوره‌ای در زمینه‌های مهندسی مواد و متالورژی صنعتی و استخراجی است که گستره وسیعی از مواد مهندسی را پوشش می‌دهد.

بخش دیگری از فعالیت‌های این مرکز به بررسی علل تخریب قطعات صنعتی، تخمین طول عمر باقیمانده، آزمون‌های پژوهشی مربوط به عملکرد قطعات و اجزای تشکیل دهنده مکانیزم‌های صنعتی اختصاص دارد.

این مرکز دارای گواهینامه استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 ازمرکز تایید صلاحیت در گستره وسیعی از آزمون‌های پژوهشی مربوط به مواد فلزی، پلیمرها، سرامیک‌ها، مواد نو و مواد پیشرفته است و همین گواهینامه را از ادارات کل استاندارد تهران و استاندارد هرمزگان دریافت نموده است. این مرکز آزمایشگاه معتمد محیط زیست و سازمان غذا و دارو است.

مرکز پژوهش متالورژی رازی علاوه بر دریافت ده‌ها لوح افتخار و جوایز مختلف در 10 سال متوالی رتبه اول را در بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو کسب نموده و به عنوان مرکز پژوهشی برتر از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شده است.
پیام مدیر عامل
<<< ما اغلب هنگامی به سلامت خود و عوامل تاثیرگذار بر آن نظیر ورزش، رژیم غذایی مناسب، خواب کافی و چکاب‌های پزشکی فکر می‌کنیم که سلامت خود را از دست داده باشیم. آن زمان اگر ما وقت داشته باشیم، دیگران برای ما وقت نخواهند داشت. >>>
مشتریان ما
Back to Top