جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
اطلاعیه های مهم
خط

مرکز پژوهش متالورژی رازی، سازمانی خصوصی است که در زمینه مهندسی و فناوری مواد به فعالیت های پژوهشی، خدماتی و آموزشی می پردازد. حوزه های پژوهشی و خدماتی مهندسی مواد این مرکز شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک ها، مواد پیشرفته، مواد نو، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی است.

در کنار فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی مهندسی مواد، این مرکز پژوهشی ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ای در زمینه های مهندسی مواد، متالورژی فیزیکی، مکانیکی، استخراجی و صنعتی می باشد که همه مواد مهندسی را پوشش می دهد.
 
بخش دیگری از فعالیت های مرکز به بررسی علل تخریب و شکست قطعات صنعتی، تعیین طول عمر باقی مانده، آزمون پژوهشی عملکرد قطعه ها و اجزای متشکله مکانیزم های صنعتی اختصاص دارد؛ این بررسی ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در زمینه مهندسی و فناوری مواد، نانو مواد و مواد پیشرفته صورت می گیرد.

این مرکز دارای گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) در زمینه های مرتبط با آزمون های پژوهشی مربوط به مواد فلزی، پلیمر ها، سرامیک ها، مواد نو و مواد پیشرفته است.همچنین دارای اکرودیته اداره کل استاندارد تهران و اداره کل استاندارد استان هرمزگان می باشد.

از فعالیت های دیگر مرکز می توان به طراحی مهندسی قطعات صنعتی، اطلاع رسانی و خدمات کتابخانه، فناوری اطلاعات و تضمین کیفیت اشاره کرد.
پیام مدیر عامل
<<< همکاران مرکز پژوهش متالورژی رازی باید با ذهن شفاف، گفتار زیبا و عملکرد عالی خود، الگوی سرآمدی باشند و با درس گرفتن از گذشته، فعالیت های روزانه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و با خرد کسب شده برای آینده ای بهتر طرح ریزی نمایند. >>>
مشتریان ما
Back to Top