افتخار بیش از 35 سال ارایه خدمات پژوهشی و آزمایشگاهی در زمینه علم و مهندسی مواد

چرا مرکز پژوهش متالورژی رازی؟

مرکز پژوهش متالورژی رازی، سازمانی خصوصی است که در زمینه مهندسی و فناوری مواد به فعالیت های پژوهشی، خدماتی و آموزشی می پردازد. حوزه های پژوهشی و خدماتی مهندسی مواد این مرکز شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک ها، مواد پیشرفته، مواد نو، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی است. در کنار فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی مهندسی مواد، این مرکز پژوهشی ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ای در زمینه های مهندسی مواد، متالورژی فیزیکی، مکانیکی، استخراجی و صنعتی می باشد که همه مواد مهندسی را پوشش می دهد. بخش دیگری از فعالیت های مرکز به بررسی علل تخریب و شکست قطعات صنعتی، تعیین طول عمر باقی مانده، آزمون پژوهشی عملکرد قطعه ها و اجزای متشکله مکانیزم های صنعتی اختصاص دارد؛ این بررسی ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در زمینه مهندسی و فناوری مواد، نانو مواد و مواد پیشرفته صورت می گیرد. این مرکز دارای گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) در زمینه های مرتبط با آزمون های پژوهشی مربوط به مواد فلزی، پلیمر ها، سرامیک ها، مواد نو و مواد پیشرفته است.همچنین دارای اکرودیته اداره کل استاندارد تهران و اداره کل استاندارد استان هرمزگان می باشد. از فعالیت های دیگر مرکز می توان به طراحی مهندسی قطعات صنعتی، اطلاع رسانی و خدمات کتابخانه، فناوری اطلاعات و تضمین کیفیت اشاره کرد.

پيام مدير عاملیکی از مسئولیت های مهم ما آموختن هنر زندگی کردن به ذینفعان شرکت است.باید بیاموزیم که چگونه زندگی کاری و شخصی خود را سرشار از سلامتی، آرامش، انگیزه، نشاط، امنیت و عشق به کار نمائیم.

جهت ورود به صفحه اتوماسيون اداري كليك كنيد

جهت ورود به صفحه جذب نيروي كارآمد كليك نماييد

جهت ورود به صفحه شماره حساب ها كليك نماييد

جهت ورود به صفحه پذيرش و هماهنگي كليك نماييد

جهت ورود به صفحه تعرفه ها كليك نماييد

جهت ورود به صفحه دانلود ها كليك نماييد

اطلاعيه هاي مهم

blog-1

96/01/02

هشدار به مشتريان گرامي

شرکت تازه تاسیس ”بنیاد علوم کاربردی رازی“ هیچگونه ارتباط سازمانی و همکاری با “ مرکز پژوهش متالورژی رازی” نداشته و مرکز در قبال گزارش‌ها و فعالیت‌های این شرکت هیچ مسئولیتی ندارد. “ مرکز پژوهش متالورژی رازی” ارتباطات خود را از مجاری رسمی انجام داده ....
ادامه مطلب...

blog-4

96/01/12

تخفيف خدمات آزمايشگاهي

یکی از اهداف فعالیت شبکه آزمایشگاهی، تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی است. در همین راستا، شبکه سامانه‌ی ارایه طرح‌های ویژه‌ی تخفیف در خدمات آزمایشگاهی به مشتریان شبکه را از طریق پایگاه اینترنتی خود راه‌اندازی نموده‌است.
ادامه مطلب...

blog-4

96/01/25

کمیته های فنی متناظر سازمان استاندارد

به اطلاع می رساند دبیرخانه 8 کمیته فنی متناظر و 12 کمیته فرعی (Sub Committee) سازمان استاندارد در محل مرکز پژوهش متالورژی رازی تشکیل شده است. به این وسیله از کلیه متخصصین، مهندسین و مدیران فنی و کیفیت شرکت ها و کارخانجات و آزمایشگاه هایی که در زمینه های اعلام شده فعالیت دارند،
ادامه مطلب...

بهره گیری از دانش، تجربه و تجهیزات منحصر به فرد گردآوری شده در مرکز رازی، امکان اجرای انواع پروژه های صنعتی و پژوهشی را میسر می سازد.

گروه های کارشناسی در مرکز رازی آماده ارائه مشاوره و کارشناسی در زمینه های مختلف مهندسی مواد می باشند.

کارشناسان با تجربه مرکز رازی آماده ارائه خدمات و همکاری در تدوین دانش فنی و فناوری تولید مواد مهندسی می باشند.

طیف گسترده ای از آزمون ها بر روی انواع مواد فلزی و غیر فلزی در آزمایشگاه های مجهز مرکز رازی قابل اجرا است.

افتخارات مركز پژوهش متالورژي رازي

مشتريان ما


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top